Menu

Кранові системи

Мостові крани та стріли, налаштовані відповідно до ваших вимог, інтегровані у ваші процеси. Системи кранів TAWI є основою для ефективного підйому.

Мостові крани

Мостові крани

Мостові крани

Мостові крани, налаштовані відповідно до ваших вимог, інтегровані у ваші процеси. Наші мостові крани є основою для ефективного підйому.

Стріловий кран

Стріловий кран

Стріловий кран

Широкий вибір стрілових кранів для підйому з широким діапазоном рухів.

Системи кранів на замовлення

Системи кранів TAWI адаптовані для конкретних вимог замовника, забезпечуючи оптимальне підвішування підйомників та ідеальний робочий процес для кожного бізнесу.

  • Алюмінієві та сталеві профілі
  • Системи на замовлення, інтегровані у ваші приміщення
  • Переносні стрілові крани для мобільних операцій
Напишіть нам

Системи кранів TAWI - надійний фундамент для ефективного підйому

Система кранів, створена для ваших потреб, інтегрована у ваш робочий процес, допоможе забезпечити ефективні підйомні та продуктивні процеси.

Підвісні мостові крани TAWI та стрілові крани TAWI дають свободу піднімати та переміщати вантаж саме туди, де він вам потрібен. Системи кранів TAWI пропонують гнучкі рішення для кріплення підйомників, щоб ви могли використовувати їх скрізь. Сталеві або алюмінієві профілі можна встановлювати на стелі або на підлогах, встановлюючи так, аби вони відповідали вашим приміщенням та задовольняли всі ваші потреби. Ми маэмо рішення для підвішування кранової системи безпосередньо до стелі або балок даху. Незалежно від того, як побудовані ваші об'єкти, ми побудуємо систему мостових кранів, яка ідеально підходить для ваших умов.

Індивідуальні крани для ваших приміщень

Наші високоякісні кранові системи налаштовані відповідно до вашого бізнесу та допомагають спростити вашу діяльність. Стійкі візки плавно рухаються по профілях, стабільно переміщаючи ваш підйомник туди, де вам це потрібно, за допомогою ручного живлення або пульта дистанційного керування. Система може представляти собою одну балку, що проходить уздовж виробничої лінії, або величезну систему, що охоплює цілу логістичну одиницю. Адаптувавши систему кранів для ваших індивідуальних потреб у бізнесі, ми виробляємо систему підйому, яка полегшить підйом, збільшить продуктивність та підтримає здорове робоче середовище, де б ви не були.

Стрілові крани для ваших потреб підйому

Завдяки вибору стандартних стрілових кранів та можливості модифікувати крани під запити клієнтів, ми завжди можемо знайти ідеальне рішення для потреб вашого бізнесу. Якщо важлива мобільність, шарнірні стріли пропонують широкий діапазон рухів, тоді як переносні стріли можна переміщати по вашим приміщенням для використання там, де вони вам потрібні. Коли вам потрібно лише підняти щось на одному місці, кран-стріла з надтяжкою - це найміцніше і найстабільніше рішення. У деяких галузях чистота є ключовою, тому всі крани-стріли TAWI доступні в моделях з нержавіючої сталі, що ідеально підходить для приміщень з високими санітарними вимогами. Іноді висота стелі є проблемою, а підтяжка - це рішення, яке полегшить ергономічний підйом. Незалежно від того, що вам потрібно піднімати, або куди потрібно піднімати, ми допоможемо вам знайти найкращу систему, яка допоможе легко і ефективно підняти вантаж.

Крани TAWI - це надійні системи, які допоможуть підтримувати ваші процеси протягом десятиліть. Профілі виготовлені з високоякісної сталі, обробленої захисним покриттям. Частини безперебійно зливаються між собою, що гарантує безперебійну роботу системи протягом багатьох років.

Є питання? Напишіть нам

Звертайтеся до нас в будь-який час — ми раді допомогти.
Якщо потрібна термінова відповідь, зателефонуйте безпосередньо за телефоном
044-498-76-50
(з 10:00 до 19:00 за київським часом)

i
Написати

Щоб отримати якомога точніше пропонування, вкажіть тип, габарити і вагу продукції, розмір робочої зони і висоту підняття.

Не впевнені?
Зателефонуйте нам за телефоном 044-498-76-50(з 10:00 до 19:00 за київським часом)

Написати