Menu

Що ви бажаєте підіймати?

Виберіть значок, що відповідає вашій продукції

Не знайшли свою продукцію? Не проблема!

Зв’яжіться з нами, і ми допоможемо. TAWI пропонує великий вибір ергономічних підіймальних рішень. Ми знаємо про потреби наших клієнтів і розробляємо стандартизовані й індивідуальні продукти для вирішення конкретних завдань. Швидко, легко і безпечно!

Зв’язатися з нами

Працюйте з мішками ефективніше
«Працювати з важкими мішками за допомогою вакуумних підіймачів TAWI може кожен. Це робить виробництво гнучкішим і гарантує, що воно ніколи не зупиниться».

Йонас Ерікссон

Керуючий виробництвом, Bakels Aromatic, Швеція

Є питання? Напишіть нам

Звертайтеся до нас в будь-який час — ми раді допомогти.
Якщо потрібна термінова відповідь, зателефонуйте безпосередньо за телефоном
044-498-76-50
(з 10:00 до 19:00 за київським часом)

i
Написати

Щоб отримати якомога точніше пропонування, вкажіть тип, габарити і вагу продукції, розмір робочої зони і висоту підняття.

Не впевнені?
Зателефонуйте нам за телефоном 044-498-76-50(з 10:00 до 19:00 за київським часом)

Написати


  Підйомні системи для будь-яких потреб

  Підйомні системи TAWI з ручним керуванням дають можливість підіймати будь-які предмети, від невеликих коробок до габаритних металевих листів. Ми зробимо процес підняття будь-якої продукції простим, ефективним і безпечним.

  Усі підіймачі TAWI розроблені з урахуванням потреб користувачів і допомагають ефективно працювати з вантажами без шкоди спині, плечам або колінам, прискорюючи оброблення вантажів і забезпечуючи робочий комфорт, а простота використання дає змогу за кілька хвилин звикнути до ручного керування.

  Вакуумні підіймачі та маніпулятори

  Ми пропонуємо широкий вибір підіймальних систем для будь-якої продукції Вакуумні підіймачі TAWI ідеально підходять для підіймання на великих швидкостях, водночас зберігаючи високу точність під час роботи з громіздкими предметами на кшталт мішків або тюків. Потрібно нахилити вантаж або залишити його висіти на підіймачі? Таль з тросом буде найкращим рішенням. Електроталь TAWI забезпечує високу точність і є однією з найшвидших на ринку. Незалежно від того, з чим ви вирішите працювати: з вакуумними підіймачами, маніпуляторами або і тим, і іншим, — вам знадобиться надійна кранова система для їхнього встановлення. Кранові системи TAWI виготовляються на замовлення і легко інтегруються в готові системи, завдяки чому ви можете створити оптимальний робочий процес для свого бізнесу.

  Мобільність у всьому

  Якщо вам потрібен пересувний підіймач, що дає змогу підіймати і переміщати товари об’єктами, наші міцні електровізки стануть відмінним рішенням. Електровізки TAWI можна оснастити різними захватами для підіймання всього, від рулонів до барабанів або ящиків. TAWI також пропонує ідеальне рішення для ефективного оброблення товарів на складі — унікальний пересувний вакуумний підіймач, прикріплений до вилкового навантажувача або рокли. Усі наші підіймачі легко модифікуються відповідно до ваших потреб, спрощуючи будь-яку операцію з підіймання.