Menu

Талі та захвати

Підйомники TAWI піднімають вантажі з оптимальною точністю та акуратністю. Підйомниками легко керувати однією рукою, ми пропонуємо працівнику гнучкість і стабільність в робочих процесах.

Дротовий підйомник

Дротовий підйомник

Дротовий підйомник

Високошвидкісний електричний підйомник з високою точністю обробляє всі види вантажів. Для вантажів <120 кг.

Захоплювач листів

Захоплювач листів

Захоплювач листів

Захоплювач TAWI Sheet компактний, невеликий за вагою і легко адаптується до нових застосувань і ситуацій. Для вантажів <500 кг.

Ланцюговий підйомник

Ланцюговий підйомник

Ланцюговий підйомник

Потужний та довговічний ланцюговий таль для важкого підйому. Для вантажів <1600 кг.

Підйомники для зручного поводження з матеріалом

Наші дротяні підйомники швидші за більшість інших, ідеально підходять для точного підйому, коли вам потрібен повний контроль над вашим вантажем. Для важкого підйому та підйому у незручних умовах ми пропонуємо потужні та довговічні ланцюгові талі.

  • Точний підйом з регулюванням швидкості.
  • Простий у використанні, маневрування однією рукою.
  • Затискні інструменти для обробки всіх видів вантажів.
Напишіть нам

Підйомники обробляють вантажі з точністю та потужністю

Наші електричні талі ідеально підійдуть, якщо вам потрібно піднімати вантаж стабільно, контролюючи процес щосекунди. Ідеально підходить для обробки громіздких контейнерів, високих металевих профілів та багато іншого.

Точний підйом з підйомниками TAWI

Дротові підйомники TAWI є одними з найшвидших на ринку, піднімають вантаж швидко та точно. Зручна та ергономічна ручка полегшує управління талями однією рукою. Змінне регулювання швидкості дозволяє вибрати, наскільки швидко або повільно вам потрібно рухатися в будь-якій точці, надаючи вам повний контроль і точність підйому. Широкий вибір інструментів дозволяє піднімати будь -що - від тканих мішків до металевих профілів.

Кілька застосувань для підйому

Швидка муфта забезпечує велику гнучкість і використання декількох інструментів на одній талі. Перемикайтеся між інструментами в найкоротші терміни, і ви зможете легко використовувати один і той же підйомник, щоб підняти будь-який вантаж - від котушок до дерев’яних піддонів або батарей. Якщо вам потрібно нахилити або перевернути вантаж, наші підйомники є ідеальним рішенням. Вони пропонують велику гнучкість для розміщення вантажу саме там, де він вам потрібен.

Ланцюгові підйомники TAWI потужні і довговічні, ідеально підходять для важких навантажень і важких умов, навіть підходять для зовнішнього використання.

Вакуумні затискачі

Наші інструменти для вакуумного захоплення дозволяють обробляти великі листи дерева, металу, скла або ламінату з мінімальними зусиллями та оптимальною точністю. Вакуумний захват легко встановлюється в підйомник TAWI, що дозволяє охоплювати та піднімати великі дошки або листи. Вакуумні захоплювачі також дозволяють легко нахиляти та повертати невдалі листи.

Усі електричні підйомники TAWI прості в установці і не вимагають особливого догляду. Висока якість та низьке споживання енергії робить підйомник першокласним вибором з низькою вартістю при купівлі. Це чудовий спосіб заміни ручного поводження з товарами, економії часу та грошей.

Є питання? Напишіть нам

Звертайтеся до нас в будь-який час — ми раді допомогти.
Якщо потрібна термінова відповідь, зателефонуйте безпосередньо за телефоном
044-498-76-50
(з 10:00 до 19:00 за київським часом)

i
Написати

Щоб отримати якомога точніше пропонування, вкажіть тип, габарити і вагу продукції, розмір робочої зони і висоту підняття.

Не впевнені?
Зателефонуйте нам за телефоном 044-498-76-50(з 10:00 до 19:00 за київським часом)

Написати