Menu

Вакуумні підіймачі

Вакуумні підйомники TAWI забезпечують ефективний підйом під час виробних процесів. Наші інноваційні системи вакуумного підйому розроблені для того, щоб підйомник був ефективним, ергономічним та безпечним, незалежно від того, що вам потрібно піднімати.

Багатофункціональний підйомник

Багатофункціональний підйомник

Багатофункціональний підйомник

Універсальний вакуумний підйомник - це наш найбільш гнучкий підйомний інструмент, який легко та ефективно обробляє вантажі будь -якої форми та розміру. Для вантажів <270 кг.

Високочастотний підйомник

Високочастотний підйомник

Високочастотний підйомник

Високошвидкісний вакуумний підйомник для ефективної роботи з коробками. Для вантажів <65 кг.

Індивідуальний підйомник

Індивідуальний підйомник

Індивідуальний підйомник

Індивідуальні підйомні рішення для ваших конкретних потреб. <270 кг.

Підйомник ATEX

Підйомник ATEX

Підйомник ATEX

Підйомні рішення для зон ATEX. Для вантажів <135 кг.

Підйомник з нержавіючої сталі

Підйомник з нержавіючої сталі

Підйомник з нержавіючої сталі

Вакуумні підйомники з нержавіючої сталі. Для вантажів <120 кг.

Підйом вакуумом

Вакуумні підйомники TAWI використовують вакуумну силу для захоплення та підйому вантажу. Вакуумна технологія пропонує стійке, безпечне та ефективне поводження з більшістю видів товарів.

  • Ефективний у часі та економічний підйом.
  • Безпечний захват без пошкодження товару.
  • Ергономічний та безпечний для оператора.
  • Досвідчені виробники вакуумних підйомників.
Напишіть нам

Вакуумні підйомники TAWI - для ефективного щоденного підйому вантажів

Вакуумні підйомники TAWI - це надійні інструменти, які роблять ручну обробку вантажів безпечнішою та ефективнішою. Незалежно від того, хто ви і що вам потрібно підняти, вакуумні підйомники TAWI зроблять підйом ефективним та легким.

Ергономічні та зручні підйомники

Вакуумні підйомні системи TAWI завжди розроблені з фокусом на користувача. Ліфтери настільки зручні, що кожен навчиться ними користуватися за лічені хвилини. Ергономічна ручка допомагає забезпечити хороше робоче положення для оператора, а також така ж зручна для правші та лівші.

Безпека для оператора та вантажів

Вакуумна технологія ідеально підходить для безпечного підйому без ризику пошкодження вантажу або особи, що його піднімає. Візьміться за вантаж присосками, призначеними для вантажів, які потрібно підняти, незалежно від того, піднімаєте ви мішки, коробки, простирадла чи щось інше. TAWI пропонує широкий вибір всмоктувальних ніжок, і ми змінюємо їх відповідно до ваших конкретних запитів, якщо це необхідно. Усі вакуумні підйомники TAWI можуть бути модифіковані для підйому в приміщеннях, що регулюються ATEX, або в чистих приміщеннях.

Вакуум дозволяє будь-кому піднімати вантажі

Вакуумні підйомники TAWI дозволяють кожному без зусиль підняти до 270 кг. Надання кожному можливості піднімати вантаж збільшує гнучкість робочої сили, полегшуючи співробітникам перемикання між робочими станціями. Вакуумне підйомне обладнання є надзвичайно універсальним і може обробляти все - від простих коробок до складних деталей автомобіля. Додайте швидку муфту, і ви зможете легко використовувати один і той же вакуумний підйомник для декількох застосувань, швидко перемикаючись між різними всмоктуючими лапками. Гнучка ручка дозволяє легко досягати висоти, не напружуючи спину або плечі. Гнучкий та ефективний підйом для продуктивного бізнесу.

Є питання? Напишіть нам

Звертайтеся до нас в будь-який час — ми раді допомогти.
Якщо потрібна термінова відповідь, зателефонуйте безпосередньо за телефоном +380673208004
(з 10:00 до 19:00 за київським часом)

i
Написати

Щоб отримати якомога точніше пропонування, вкажіть тип, габарити і вагу продукції, розмір робочої зони і висоту підняття.

Не впевнені?
Зателефонуйте нам за телефоном +380673208004 (з 10:00 до 19:00 за київським часом)

Написати