Menu

Електровізки

Ми пропонуємо широкий асортимент портативних підйомних пристроїв для ефективного поводження з вантажем. Ефективний та ергономічний підйом з повною мобільністю та гнучкістю.

Підйомні візки

Підйомні візки

Підйомні візки

Підніміть що завгодно, де завгодно. Мобільна, гнучка та ефективна обробка котушок, бочок, контейнерів тощо. Для вантажів <250 кг.

Підйомні візки з нержавіючої сталі

Підйомні візки з нержавіючої сталі

Підйомні візки з нержавіючої сталі

Мобільні підйомники з нержавіючої сталі, ідеально підходять для перевезення матеріалів у офісних приміщеннях. Для вантажів <250 кг.

Підйомні візки та штабелери

Підйомні візки TAWI - це мобільні електричні штабелери, які легко адаптуються по висоті, ширині та місткості відповідно до ваших конкретних вимог.

  • Вибір інструментів для різних видів навантажень.
  • Легкий та ергономічний, рятує користувачів від важкої ручної роботи.
  • Моделі з нержавіючої сталі для легкого чищення.

Детальніше про переваги підйомних візків читайте тут або зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації.

Напишіть нам

Ефективний та гнучкий підйом за допомогою портативних підйомних пристроїв

Переносні підйомники або електричні штабелери дозволяють піднімати що завгодно і де завгодно. Забирайте товари в одному місці, транспортуйте їх без зусиль і піднімайте їх туди, куди вам потрібно.

За допомогою підйомних візків TAWI ви можете піднімати та перевозити вантажі за допомогою того ж обладнання. Штабелери ідеально підходять для переміщення вантажів на та з виробничої лінії або просто для підйому, не обмежуючись лише одним робочим місцем.

Інструменти для багатьох застосувань

Різноманітні інструменти роблять підйомні візки придатними для роботи з різними видами вантажів, включаючи котушки, бочки, ящики та контейнери. Ми усвідомлюємо важливість гнучкості та мобільності, і тому наші портативні підйомні пристрої не тільки піднімають, а й обертають, повертають та нахиляють вантажі. Котушки нахиляються з вертикального в горизонтальне положення перед зручним встановленням на осі машини. Бочки та ящики легко нахиляються пристроями, аби спорожнити їхній вміст без фізичних зусиль для працівника.

Зручний та ергономічний

Електричні підйомні візки та штабелери TAWI ергономічні та прості у використанні, з плавним і тихим приводом, розширеними функціями безпеки та інноваційними функціями для оптимальної гнучкості. Модульна конструкція підйомників дозволяє легко адаптуватися відповідно до ваших конкретних потреб. Усі моделі можна регулювати по висоті та ширині. Залежно від того, що потрібно підняти, на візок можна встановити різні інструменти. Вантаж можна повертати або нахиляти за допомогою ручного або електричного живлення. Візки пропонують усю універсальність та гнучкість, необхідну для того, щоб ваше поводження з товарами було ефективним та безпечним.

Є питання? Напишіть нам

Звертайтеся до нас в будь-який час — ми раді допомогти.
Якщо потрібна термінова відповідь, зателефонуйте безпосередньо за телефоном
044-498-76-50
(з 10:00 до 19:00 за київським часом)

i
Написати

Щоб отримати якомога точніше пропонування, вкажіть тип, габарити і вагу продукції, розмір робочої зони і висоту підняття.

Не впевнені?
Зателефонуйте нам за телефоном 044-498-76-50(з 10:00 до 19:00 за київським часом)

Написати