Menu

Аеропорти і порти

Ергономічні підйомні рішення знижують велику кількість травм, пов’язаних з роботою, пов’язаних з ручною обробкою багажу.

Прибуття та виїзд

Завантаження або вивантаження багажу до та з AKE або відкритих візків.

Переміщення, навантаження та розвантаження багажу

Переміщення багажу між лотками, відкритими візками та/або конвеєрами з мінімальними зусиллями.

Обробка багажу, відібраного для перевірки

Швидка та ефективна обробка багажу, відібраного для перевірки в зонах звірки зареєстрованого багажу.

Обробка повітряних вантажів

Переміщення вантажу між піддонами та/або контейнерами.

Є питання? Напишіть нам

Звертайтеся до нас в будь-який час — ми раді допомогти.
Якщо потрібна термінова відповідь, зателефонуйте безпосередньо за телефоном
044-498-76-50
(з 10:00 до 19:00 за київським часом)

i
Написати

Щоб отримати якомога точніше пропонування, вкажіть тип, габарити і вагу продукції, розмір робочої зони і висоту підняття.

Не впевнені?
Зателефонуйте нам за телефоном 044-498-76-50(з 10:00 до 19:00 за київським часом)

Написати


  Телескопічний навісний розвантажувач

  Підвищити продуктивність при вивантаженні вантажів із вантажівками та контейнерами.

  Високочастотний підйомник

  Високошвидкісний вакуумний підйомник для ефективного транспортування ящиків. Для навантаження <65 кг.

  Неперевершена ергономічна обробка багажу для аеропортів і круїзних терміналів

  Наші ергономічні рішення для обробки сумок зменшили велику кількість травм, пов’язаних з ручною обробкою багажу. Сьогодні існує понад 650 багажних підйомників TAWI в більш ніж 65 аеропортах, встановлених по всьому світу, і тисячі задоволених вантажників, які працюють з обладнанням щодня.

  Чи не час взяти під контроль багаж?

  Наше рішення TAWI – це інноваційний спосіб взяти під контроль обробку багажу. Переваги, про які повідомляють користувачі, включають зменшення травм, пов’язаних з роботою, таких як біль у нижній частині плечей і спини від підйому, покращення робочого середовища та підвищення ефективності.

  Гнучкі рішення для обробки багажу для будь-якого середовища

  Гнучкість продуктів TAWI означає, що ми можемо подолати багато фізичних обмежень, які виникають у будь-якому круїзному терміналі – або в багажній залі аеропорту. Ми можемо запропонувати легкі підйомні рішення, які адаптуються до існуючої або необхідної інфраструктури, незалежно від того, чи модернізуємо існуючий термінал, чи плануємо будівництво нової будівлі. Ми беремо на себе відповідальність за дизайн і переконаємося, що розуміємо процеси замовників і тісно співпрацюємо з інтеграторами та архітекторами.

  Чим раніше ми залучимося до системи обробки багажу в проекті розвитку аеропорту, тим краще буде результат

  Інженери-конструктори TAWI розробляють підйомні пристрої у співпраці з клієнтами, інтеграторами та архітекторами, незалежно від того, чи ці системи допомоги підйому модернізовані чи включені в систему багажу з самого початку. Щоб полегшити цей процес, ми використовуємо пакети 3D-дизайну, такі як SOLID WORKS, NAVIS або REVIT, які забезпечують ефективну координацію проекту з членами команди дизайнерів. Чим раніше ми зможемо взяти участь у проекті, тим кращий результат – буде захищений простір, а рішення буде менш скомпрометованим для кінцевого користувача.

  Нехай наші ергономічні рішення для обробки багажу допоможуть підняти ваш бізнес

  Існуючі користувачі багажного підйомника TAWI відзначили підвищення продуктивності, правильні прийоми підйому, покращення безпеки на робочому місці та зменшення кількості травм на виробництві в багатьох аеропортах. Незалежні дослідження показують, що навантаження на організм знижується більш ніж на 80% з додатковим бонусом за збереження або підвищення продуктивності. Ми надзвичайно пишаємося тим, що створили вакуумну систему підйому, яка допомагає кожному працівнику, що займається обробкою багажу, усунути фізичний біль, завдяки ергономічному підйомнику TAWI.