Menu

Автомобілі

У конкурентоспроможній автомобільній промисловості швидкість і здатність адаптуватися до мінливих процесів і продуктів є ключовими. Автомобільна промисловість завжди змінюється, постійно розвивається, і рішення для вакуумного підйому від TAWI може допомогти вам йти в ногу з – і випереджати – гру

Рішення для кожного етапу виробничого процесу автомобіля

Вхідні товари – автомобільні

За допомогою вантажно-розвантажувального обладнання TAWI ви можете заощадити час на розвантаження вхідних вантажів. Наші підйомники дозволяють швидко та без зусиль переміщати все, від коробок і батарей до компонентів вітрового скла дивної форми.

Збірка

Підйомники TAWI для процесу складання автомобіля полегшать загальний робочий процес і гарантують безпечне поводження з компонентами, без ризику для співробітників або деталей.

Обробка компонентів

Підйомники TAWI можуть допомогти забезпечити максимальну ефективність і безпеку на кожному етапі процесу виготовлення компонентів, від виробництва і виробництва до остаточного складання готового автомобіля.

Є питання? Напишіть нам

Звертайтеся до нас в будь-який час — ми раді допомогти.
Якщо потрібна термінова відповідь, зателефонуйте безпосередньо за телефоном
044-498-76-50
(з 10:00 до 19:00 за київським часом)

i
Написати

Щоб отримати якомога точніше пропонування, вкажіть тип, габарити і вагу продукції, розмір робочої зони і висоту підняття.

Не впевнені?
Зателефонуйте нам за телефоном 044-498-76-50(з 10:00 до 19:00 за київським часом)

Написати


  Automotive
  Automotive
  Automotive
  Automotive
  Automotive
  Automotive
  Automotive
  Automotive

  Підйомне обладнання для автомобільних компонентів

  Індивідуальний підйомник

  Індивідуальні підйомні рішення для ваших конкретних потреб. <270 кг

  Багатофункціональний підйомник

  Цей універсальний вакуумний підйомник є нашим найбільш гнучким підйомним інструментом, який легко та ефективно переміщує товари будь-яких форм і розмірів. Для вантажів <270 кг.

  Підйомні візки

  Підніміть будь-що, будь-де. Мобільна, гнучка та ефективна робота з барабанами, барабанами, контейнерами тощо. Для вантажів <250 кг.

  Підйомник дротяний

  Високошвидкісний електричний підйомник для транспортування всіх видів вантажів з високою точністю. Для вантажів <120 кг.

  Більш ефективний підйом для тих, хто виготовляє автомобілі та тих, хто їх постачає

  Завдяки ряду рішень, спеціально розроблених для автомобільної промисловості, і багаторічного досвіду в цій галузі, TAWI розуміє проблеми, які стоять перед галуззю в цілому, і потреби кожного етапу виробничого процесу. Автомобільні рішення TAWI допомагають упорядкувати ваш виробничий процес і підвищити безпеку та продуктивність на складальній лінії – від обробки вхідних товарів і ефективного виготовлення та розміщення компонентів до остаточного складання та зберігання.

  Швидкість, гнучкість та ефективність з TAWI

  Сучасні автомобільні заводи повинні бути дуже гнучкими, з можливістю керувати кількома моделями і, що ще важливіше, кількома платформами на одному заводі. Унікальні вакуумні підйомні системи TAWI можуть відігравати важливу роль у підвищенні швидкості та безпеки вашого виробничого процесу, дозволяючи будь-якому працівнику піднімати та переміщувати будь-який вантаж, полегшуючи підбір персоналу та більшу гнучкість виробництва. Рішення TAWI забезпечує підвищення рентабельності та ефективності вашого процесу, починаючи від ручних присосок для вітрового скла та установок автоскла до вакуумних підйомників і підйомних візків.

  Здорові працівники – і здоровіший результат

  Завдяки безпечному та легкому переміщенню важких або громіздких виробів, які забезпечує вакуумний підйомник TAWI, обробка та збірка автомобільних деталей, від шин і акумуляторів до лобового скла та інших компонентів, стала простішою, ніж будь-коли. Крім того, із системою TAWI ви отримуєте дуже універсальний вантажопідйомний пристрій, який може різко зменшити або усунути потребу в громіздких гідравліках або навантажувачах, а також проблеми з їх обслуговуванням і простоями. Загалом, ви отримуєте нижчу початкову вартість, більшу гнучкість у майбутніх змінах процесу та неперевершену безпеку. Вакуумні підйомники від TAWI роблять роботу з автомобілем легшою та спритнішою, ніж будь-коли раніше.