Menu

Хімічний

Переміщення та поводження з потенційно небезпечними або легкозаймистими хімічними продуктами вимагає надзвичайно точного, надійного та гігієнічного обладнання. TAWI забезпечить вас

Рішення для безпечного поводження з хімічними речовинами

chem

Наповнення та зважування

Цей етап процесу, який часто відбувається в чистому приміщенні або в зоні ATEX, ставить високі вимоги до обладнання, яке є безпечним і яке легко підтримувати в чистоті. TAWI пропонує комплексні рішення для безпечного та ефективного підйому у небезпечних середовищах та зонах з обмеженим доступом.

Хімічна обробка

Підвищення безпеки та ефективності переробки хімічних продуктів є складним завданням. TAWI пропонує кілька підйомних систем, розроблених для вирішення цієї проблеми.

Хімічна палетування

Завдяки лінії вакуумного підйомного обладнання TAWI ви можете ефективно упаковувати або палетувати навіть найчутливіший хімічний продукт без ризику небезпеки або пошкодження – і підвищити свою продуктивність у процесі.

Є питання? Напишіть нам

Звертайтеся до нас в будь-який час — ми раді допомогти.
Якщо потрібна термінова відповідь, зателефонуйте безпосередньо за телефоном
044-498-76-50
(з 10:00 до 19:00 за київським часом)

i
Написати

Щоб отримати якомога точніше пропонування, вкажіть тип, габарити і вагу продукції, розмір робочої зони і висоту підняття.

Не впевнені?
Зателефонуйте нам за телефоном 044-498-76-50(з 10:00 до 19:00 за київським часом)

Написати


  Вироби для підйому хімікатів

  Підйомник ATEX

  Підйомні рішення для зон, що відповідають вимогам ATEX. Для навантаження <135 кг.

  Підйомні візки

  Підніміть будь-що, будь-де. Мобільна, гнучка та ефективна робота з барабанами, барабанами, контейнерами тощо. Для вантажів <250 кг.

  Багатофункціональний підйомник

  Цей універсальний вакуумний підйомник є нашим найбільш гнучким підйомним інструментом, який легко та ефективно переміщує товари будь-яких форм і розмірів. Для вантажів <270 кг.

  Підйомник дротяний

  Високошвидкісний електричний підйомник для транспортування всіх видів вантажів з високою точністю. Для вантажів <120 кг.

  Рішення TAWI для хімічної промисловості

  Ми маємо тривалий досвід роботи з усіма типами хімічних або інших чутливих матеріалів і можемо надати обладнання та комплексні рішення для підйому, які відповідають чи перевищують суворі стандарти якості та безпеки, які регулюють ці галузі. За допомогою підйомного рішення від TAWI ви можете звести до мінімуму ймовірність нещасних випадків, забруднення або впливу токсичних матеріалів, а також виконувати свої операції рентабельно та безпечно. Робота з хімічними продуктами означає роботу з потенційно небезпечними або легкозаймистими матеріалами, які при неправильному поводженні можуть призвести до надзвичайно негативних наслідків. Безпека та надійність не просто бажані, вони мають вирішальне значення як для ваших співробітників, так і для вашого бізнесу. Лінія вакуумних підйомників та рішень для підйому візків TAWI допоможе вам забезпечити максимальну безпеку для ваших співробітників і ваших продуктів, а також максимальну ефективність для ваших операцій з переміщенням і переміщенням.

  Справжнє повне рішення

  На відміну від більшості конкурентів, TAWI пропонує рішення як для вакууму, так і для візків, а також пропонує цілий ряд пристосувань, щоб ви могли легко та безпечно впоратися з будь-яким завданням підйому або переміщення – і підвищити продуктивність при цьому. Наші вакуумні та візкові підйомники з нержавіючої сталі забезпечують ідеальне підйомне обладнання для чистих приміщень або інших ретельно контрольованих середовищ, необхідних під час роботи з хімічними матеріалами. Крім того, провідні в галузі рішення TAWI з підтримкою ATEX ідеально підходять навіть для найскладніших легкозаймистих або вибухонебезпечних середовищ. TAWI може надати продукти для кожного етапу вашої системи підйому та транспортування хімічних речовин, з рішеннями для вирішення потенційних проблем, притаманних кожному етапу вашої діяльності.

  Не один розмір підходить всім

  Експерти-консультанти TAWI допоможуть вам створити індивідуальне рішення, розроблене для ваших конкретних потреб і вашої конкретної компанії. З TAWI ви можете бути впевнені, що ваші інвестиції будуть зосереджені на ваших реальних потребах, маючи стільки або менше обладнання, скільки вам потрібно для виконання роботи, що дозволить вам швидко почати роботу та розширити вашу систему якомога швидше. ваші потреби розвиваються.