Menu

Їжа та напої

Обробка харчових продуктів і продуктів харчування вимагає найвищого рівня санітарії та якості, а також безпечного, але делікатного дотику. Вакуумні підйомники TAWI з нержавіючої сталі ідеально підходять для цих вимогливих умов.

Підйомник в харчовій промисловості та виробництві напоїв

Вхідні продукти харчування

Спростіть отримання вхідних товарів за допомогою ефективного обладнання для обробки матеріалів, призначеного для обробки харчових продуктів.

Приготування їжі

Спростіть свій робочий процес за допомогою рішень TAWI для ефективного та надійного поводження з матеріалами при обробці їжі та напоїв, безпечно обробляючи все, від сирих харчових продуктів до мішків з інгредієнтами.

Упаковка та палетування

Безпечне та ефективне за часом пакування та палетування харчових продуктів легко досягається за допомогою широкого асортименту обладнання TAWI, розробленого спеціально для харчової промисловості та виробництва напоїв.

Є питання? Напишіть нам

Звертайтеся до нас в будь-який час — ми раді допомогти.
Якщо потрібна термінова відповідь, зателефонуйте безпосередньо за телефоном
044-498-76-50
(з 10:00 до 19:00 за київським часом)

i
Написати

Щоб отримати якомога точніше пропонування, вкажіть тип, габарити і вагу продукції, розмір робочої зони і висоту підняття.

Не впевнені?
Зателефонуйте нам за телефоном 044-498-76-50(з 10:00 до 19:00 за київським часом)

Написати


  Food & Beverage
  Food & Beverage
  Food & Beverage
  Food & Beverage
  Food & Beverage
  Food & Beverage
  Food & Beverage
  Food & Beverage

  Підйомне обладнання для харчової промисловості та виробництва напоїв

  Підйомник з нержавіючої сталі

  Вакуумні підйомники з нержавіючої сталі. Для вантажів <120 кг.

  Підйомні візки з нержавіючої сталі

  Мобільні підйомники з нержавіючої сталі, ідеальні для транспортування матеріалів у чистих приміщеннях. Для вантажів <250 кг.

  Багатофункціональний підйомник

  Цей універсальний вакуумний підйомник є нашим найбільш гнучким підйомним інструментом, який легко та ефективно переміщує товари будь-яких форм і розмірів. Для вантажів <270 кг.

  Високочастотний підйомник

  Високошвидкісний вакуумний підйомник для ефективного транспортування ящиків. Для навантаження <65 кг.

  Вакуумна технологія для максимальної гігієни та ефективності в харчовій промисловості

  У промисловості харчових продуктів і напоїв головне – це довіра. Довіра споживачів до того, що речі, які вони їдять або п’ють, безпечні. Довіра, яку компанії з виробництва продуктів харчування та напоїв мають до субпостачальників, які переробляють або виробляють ці продукти, щоб гарантувати, що в їжу чи напої не потрапляють небажані чи шкідливі речовини.

  Порушення цієї довіри з клієнтами або споживачами – як відомо будь-якій компанії в галузі харчових продуктів або напоїв – може мати катастрофічні наслідки. Публічні скандали, десертифікація, шкода репутації компанії-виробника та потенційно фатальний вплив на прибутки. З цієї причини дуже важливо, щоб компанії в цих галузях могли піднімати та обробляти продукти таким чином, щоб відповідати найсуворішим вимогам гігієни та безпеки. З рішенням TAWI ви гарантуєте не тільки максимальну чистоту, але й максимальну ефективність, гарантуючи не тільки те, що ваша прибуток не страждає, але й процвітає.

  Ми не просто постачальники, ми партнери

  TAWI має довгу історію поставок підйомних рішень для харчової промисловості та глибокого розуміння того, як працюють компанії в цьому сегменті – і що їм потрібно, щоб працювати ефективніше та продуктивніше. Наші роки тісної співпраці з клієнтами в галузі харчових продуктів і напоїв дали нам знання та розуміння, необхідні для розробки ще більш ефективних рішень, таких як наш асортимент кранів з нержавіючої сталі та неперевершений санітарний дизайн нового підйомного пристрою, який був схвалено Міністерством сільського господарства Вісконсіна для підйому неупакованих харчових продуктів.
  Усі рішення TAWI надзвичайно легкі та прості у використанні, мають гладкі безшовні поверхні, які полегшують очищення та дозволяють мінімально накопичувати частинки. Лінія вакуумних підйомників TAWI з нержавіючої сталі ідеально підходить для вимогливих стандартів гігієни та безпеки харчової промисловості та виробництва напоїв.