Menu

Логістика

Система TAWI є найкращим рішенням для логістичного підйому, від сортування, пакування та комплектування замовлення, до палетування та розвантаження.

Де ваші логістичні вузькі місця?

Розвантаження контейнерів і вантажівок

Вам потрібно вивантажити ящики з контейнерів або обробити більш важкі вантажі, такі як великі мішки або автомобільні шини? Без проблем. Ефективне підйомне рішення для розвантаження контейнерів або вантажівок заощадить ваш час і гроші.

Збір замовлення

Збираєте замовлення на великому складі? Досягніть економічної ефективності підйому, використовуючи мобільний вакуумний підйомник на кількох робочих станціях, дозволяючи оператору швидко підбирати різні види вантажів вагою до 80 кг у радіусі 2 метрів.

Конвеєр на піддон

Те, наскільки швидко товари будуть зібрані з конвеєрної стрічки та переміщені на піддон для подальшого транспортування, матиме значний вплив на успіх вашого логістичного процесу. Наші рішення дозволяють швидко та без зусиль підбирати та піднімати товари, легко переміщаючи їх з конвеєра на палету.

Є питання? Напишіть нам

Звертайтеся до нас в будь-який час — ми раді допомогти.
Якщо потрібна термінова відповідь, зателефонуйте безпосередньо за телефоном
044-498-76-50
(з 10:00 до 19:00 за київським часом)

i
Написати

Щоб отримати якомога точніше пропонування, вкажіть тип, габарити і вагу продукції, розмір робочої зони і висоту підняття.

Не впевнені?
Зателефонуйте нам за телефоном 044-498-76-50(з 10:00 до 19:00 за київським часом)

Написати


  Logistics
  Logistics
  Logistics
  Logistics
  Logistics
  Logistics
  Logistics
  Logistics

  Інструменти для ефективних логістичних процесів

  Розвантажувач контейнерів

  Швидкий і легкий підйом за допомогою цього вакуумного підйомника, сумісного з будь-яким вилковим навантажувачем. Для навантаження <35 кг.

  Високочастотний підйомник

  Високошвидкісний вакуумний підйомник для ефективного транспортування ящиків. Для навантаження <65 кг.

  Багатофункціональний підйомник

  Цей універсальний вакуумний підйомник є нашим найбільш гнучким підйомним інструментом, який легко та ефективно переміщує товари будь-яких форм і розмірів. Для вантажів <270 кг.

  Вибірник замовлень

  Мобільний вакуумний підйомник для ефективного комплектування замовлень та логістичної обробки. Для навантаження <80 кг.

  Швидке та ефективне обслуговування в логістиці

  У галузі логістики пакети повинні доставлятися швидко і надійно, щоб компанія залишалася конкурентоспроможною. Це означає неймовірно високі стандарти до автоматизованих і ручних процесів, щоб мати можливість переміщати товари від виробників до складів до клієнтів найбільш ефективним способом.

  Від пакетів до багажу

  Зростання інтернет-комерції, збільшення кількості пасажирів авіакомпаній та посилення глобалізації зробили логістичну галузь однією з найбільш швидкозростаючих галузей у світі. Коробки, контейнери, мішки, багаж, тюбики та більшість інших видів упаковки, які можна уявити, подорожують по всьому світу, як ніколи раніше. Тип вантажів, що підлягають транспортуванню, палету та розпалету, варіюється від листів, невеликих посилок і пакетів до великогабаритних або особливо крихких товарів. Це вимагає виконання широкого спектру завдань і створює ряд проблем. Товари з різними розмірами та вагою мають бути правильно оброблені, пакунки з невизначеним положенням повинні бути підібрані окремо або шарами, а система обробки повинна адаптуватися до багатьох різних типів поверхонь; деякі надзвичайно проникні, інші схильні до деформації під час роботи, інші з поверхнями, покритими пакувальною стрічкою або затискними ременями. Систему вакуумного підйому TAWI можна легко налаштувати для роботи з будь-яким типом упаковки, швидко, ефективно та економічно.

  Швидкість, безпека та рентабельність інвестицій

  Наші вакуумні підйомні пристрої полегшують виконання виснажливих завдань палетування, таких як підйом, обертання та переміщення пакетів, ніж будь-коли раніше, звільняючи операторів від ваги заготовок, щоб вони могли легко й ергономічно підтримувати вищі швидкості обробки. Управління нашими підйомниками однією рукою дає можливість одному працівнику виконувати роботу кількох працівників, не загрожуючи ні працівнику, ні вмісту. TAWI надає компоненти для вакуумного підйому, захвати та системи для задоволення найрізноманітніших потреб логістичної галузі. Незалежно від того, чи завантажуєте багаж авіакомпаній із сортувальних систем до багажних візків, чи палетуєте та розбираєте продукти, вакуумні підйомники TAWI забезпечують максимальну швидкість та безпеку, значно покращують ергономіку робочого місця та підвищують продуктивність, TAWI допоможе вам.
  Дізнайтеся більше про повний спектр рішень TAWI для сектора логістики на цьому записаному вебінарі TAWI.