Menu

Фармацевтика

Фармацевтична промисловість вимагає максимальної якості та максимальної надійності – як від своєї продукції, так і від обладнання, яке їх переміщує.

Комплексні рішення для фармацевтичного виробництва

Фармацевтичне зважування

Вагова кімната є важливою точкою входу у фармацевтичне виробництво з високими вимогами до чистоти. Підйомники TAWI забезпечують безпечний та ергономічний підйом без шкоди для санітарних вимог.

Фармацевтична переробка

При обробці фармацевтичних інгредієнтів слід уникати будь-якого забруднення. Для забезпечення безпечного та легкого підйому без загрози для чистого навколишнього середовища, TAWI пропонує широкий асортимент підйомних інструментів з нержавіючої сталі.

Фармацевтична упаковка

Коли фармацевтична продукція готова до пакування, TAWI пропонує ряд рішень, щоб позбавити працівників від важкого та повторюваного підйому. Візки для завантаження пакувальних машин, вакуумні інструменти для пакування ящиків або барабанів на піддон, все доступне з нержавіючої сталі для легкого очищення.

Є питання? Напишіть нам

Звертайтеся до нас в будь-який час — ми раді допомогти.
Якщо потрібна термінова відповідь, зателефонуйте безпосередньо за телефоном
044-498-76-50
(з 10:00 до 19:00 за київським часом)

i
Написати

Щоб отримати якомога точніше пропонування, вкажіть тип, габарити і вагу продукції, розмір робочої зони і висоту підняття.

Не впевнені?
Зателефонуйте нам за телефоном 044-498-76-50(з 10:00 до 19:00 за київським часом)

Написати


  Pharma
  Pharma
  Pharma
  Pharma
  Pharma
  Pharma
  Pharma
  Pharma

  Підйомне обладнання, що використовується у фармацевтичній промисловості

  Підйомні візки з нержавіючої сталі

  Мобільні підйомники з нержавіючої сталі, ідеальні для транспортування матеріалів у чистих приміщеннях. Для вантажів <250 кг.

  Підйомник з нержавіючої сталі

  Вакуумні підйомники з нержавіючої сталі. Для вантажів <120 кг.

  Багатофункціональний підйомник

  Цей універсальний вакуумний підйомник є нашим найбільш гнучким підйомним інструментом, який легко та ефективно переміщує товари будь-яких форм і розмірів. Для вантажів <270 кг.

  Високочастотний підйомник

  Високошвидкісний вакуумний підйомник для ефективного транспортування ящиків. Для навантаження <65 кг.

  Підйомне обладнання для чистих приміщень для фармацевтичної промисловості

  Вакуумні підйомники з нержавіючої сталі від TAWI забезпечують ідеальне підйомне обладнання для чистих приміщень для фармацевтичної промисловості та спеціально розроблені для ретельно контрольованих середовищ, поширених у фармацевтичному виробництві.

  Гігієнічний, безпечний і точний

  Переміщення та поводження з речовинами, які використовуються у фармацевтичній промисловості, вимагає великої точності та безпеки. Ці матеріали випускаються в широкому асортименті упаковки, зберігаються в бочках, мішках або глечиках, і створюють постійні проблеми з використанням. Ось тут на допомогу приходить рішення для підйому обладнання для чистих приміщень від TAWI. Для того, щоб забезпечити безпечне поводження з важкодоступними елементами та контейнерами, наше підйомне обладнання для чистих приміщень забезпечує ергономічний і безпечний підйом, будь то барабани, мішки, ящики, бочки чи мішки. . Вакуумні підйомні пристрої від TAWI пропонують безпеку та надійність на всіх етапах вашого процесу, від переміщення до палетування та подальшої обробки та пакування продукції.

  Захоплення та палетування без пошкоджень

  Під час роботи з чутливими органічними матеріалами потрібна велика обережність. Будь-які розриви або діри в мішках можуть дозволити речовинам витікати або повітрю досягти матеріалів, що робить їх непотрібними. Підйомне обладнання TAWI для чистих приміщень дає змогу операторам безпечно та надійно піднімати ці вантажі, навіть під час роботи з мішками чи контейнерами, виготовленими з крихких матеріалів, як-от папір. Наші вакуумні підйомні рішення для фармацевтичної промисловості випускаються в конфігураціях з нержавіючої сталі, спеціально розроблених для застосування в чистих приміщеннях та інших контрольованих середовищах. Наші ергономічні конструкції забезпечують максимальний захист оператора та підвищують ефективність виробництва

  Підйомники та візки з нержавіючої сталі

  Наші підйомні візки з нержавіючої сталі розроблені для найвимогливіших умов чистих приміщень і легко відповідають жорстким санітарним вимогам фармацевтичної та харчової промисловості. Підйомники та візки з нержавіючої сталі TAWI надзвичайно легкі та прості у використанні, мають гладкі безшовні поверхні, які полегшують очищення та дозволяють мінімально накопичувати частинки.

  Адаптований до ваших потреб

  Підйомне обладнання TAWI для чистих приміщень має гігієнічну конструкцію з нержавіючої сталі та пропонує ефективне, оптимізоване, економічно ефективне рішення для підйому чистих приміщень для будь-якого контрольованого середовища, де гігієна, безпека поводження, cGMP та оптимальна ергономічна ефективність є важливими. Ви можете прочитати більше про рішення для підйому чистих приміщень тут .