Menu

Дерево, сталь і скло

У сучасних вимогливих галузях обробки деревини, сталі та скла компанії повинні бути швидкими, гнучкими та надійними. Поєднання важких матеріалів і чутливих поверхонь вимагає ідеального поєднання сили, спритності та адаптивності.

Рішення для підйому деревини, сталі та скла

Економічне укладання та палетування

Сортування, укладання та палетування є звичайними процесами обробки деревини, які мають значну користь від використання добре спланованих систем підйому. Підйомні інструменти, розроблені для оптимізації цього процесу, швидко стають джерелом підвищення продуктивності та зниження загальних витрат.

Підйом великої ваги деревини, металу та скла

Ефективне та нешкідливе поводження з важкими вантажами можна досягти за допомогою підйомного обладнання, адаптованого для ваших експлуатаційних вимог. Підйом важких може бути легким.

Завантаження ЧПУ

Використання підйомної системи для завантаження та розвантаження верстату з ЧПУ принесе помітну та швидку користь бізнес-операціям.

Є питання? Напишіть нам

Звертайтеся до нас в будь-який час — ми раді допомогти.
Якщо потрібна термінова відповідь, зателефонуйте безпосередньо за телефоном
044-498-76-50
(з 10:00 до 19:00 за київським часом)

i
Написати

Щоб отримати якомога точніше пропонування, вкажіть тип, габарити і вагу продукції, розмір робочої зони і висоту підняття.

Не впевнені?
Зателефонуйте нам за телефоном 044-498-76-50(з 10:00 до 19:00 за київським часом)

Написати


  Wood, steel and glass
  Wood, steel and glass
  Wood, steel and glass
  Wood, steel and glass
  Wood, steel and glass
  Wood, steel and glass
  Wood, steel and glass
  Wood, steel and glass

  Обладнання для обробки деревини, сталі та скла

  Багатофункціональний підйомник

  Цей універсальний вакуумний підйомник є нашим найбільш гнучким підйомним інструментом, який легко та ефективно переміщує товари будь-яких форм і розмірів. Для вантажів <270 кг.

  Захват для листів

  Захват для листів TAWI компактний, невеликий, його легко пристосувати до нових застосувань і ситуацій. Для вантажів <500 кг.

  Ланцюгова таль

  Потужний і міцний ланцюговий підйомник для підняття важких предметів. Для вантажів <1600 кг.

  Вибірник замовлень

  Мобільний вакуумний підйомник для ефективного комплектування замовлень та логістичної обробки. Для навантаження <80 кг.

  Ергономічна обробка дерева, сталі та скла

  За допомогою підйомних пристроїв TAWI для дерева, скла та листового металу ви можете досягти швидшого, безпечнішого та гнучкого процесу виробництва та складання.

  Збільшується швидкість, підвищується продуктивність

  У сучасних вимогливих галузях деревообробної та сталеливарної промисловості компанії повинні бути швидкими, гнучкими та надійними. Постійна оптимізація та внутрішня оптимізація допомагають компаніям залишатися сильними та конкурентоспроможними. Щоб допомогти компаніям задовольнити ці вимоги – і підвищити продуктивність і прибуток – TAWI пропонує широкий асортимент підйомних пристроїв для деревини та листового металу для ручного та автоматизованого перевантаження листового металу, дерев’яних панелей та супутніх компонентів. Завдяки лінійці підйомних пристроїв для деревини та листового металу TAWI ваша компанія може отримати прибуток від підвищення ефективності та продуктивності та залишатися на передньому краї своєї галузі. Вакуумний підйомник від TAWI дозволяє легше піднімати важкі та громіздкі дерев’яні дошки або металеві листи, дозволяючи меншій кількості співробітників безпечно, швидко та ергономічно управляти більшою кількістю продуктів.

  Один розмір ніколи не підходить всім

  TAWI знає, що немає двох ідентичних процесів виробництва або складання. Поєднання надзвичайно важких матеріалів і надзвичайно чутливих поверхонь вимагає ідеального поєднання сили, спритності та адаптивності. Це означає, що для безпечного поводження з важкими листами дерева, скла або металу потрібні рішення, які є настільки гнучкими, як і суворими. Гнучка компонентна система TAWI охоплює всі ці аспекти та багато іншого. Крім того, металургійна та деревообробна промисловість вимагають швидкого циклу, нижчих витрат виробництва та високого рівня енергоефективності. Лінія TAWI підйомних пристроїв і аксесуарів для дерева, скла та листового металу охопить вас по всьому ланцюгу, додаючи цінність на кожному кроці.

  Більше руху, менше пошкоджень

  Переміщення та керування важкими матеріалами, такими як дерев’яні панелі, віконне скло та металеві листи, часто вимагає великої напруженої та повторюваної ручної роботи. Склопідіймачі TAWI, пристрої для підйому листового металу та підйомники дерев’яних панелей дозволяють точно та ергономічно переміщати навіть найбільші та найважчі матеріали та усувають ризик травмування або пошкодження матеріалів. Усі підйомники TAWI мають міцний скандинавський дизайн і ідеально підходять для переміщення всього, від важких металевих листів до чутливих ламінатів і вікон.